2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Małopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Kraków
  7. Nauczanie języków obcych - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca dla lektora języka angielskiego [ONLINE]

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko lektora języka angielskiego. Poszukujemy osób, które będą pracowały w trybie online. Dopasowujemy bloki do preferencji lektora.

Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno lektor jak i uczeń, czuje się swobodnie.

Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play. Dla nas lektorzy to dużo bardziej partnerzy niż pracownicy!

Jeśli uważasz, że chcesz z nami podjąć współpracę wyślij nam CV oraz kilka zdań o sobie w języku angielskim na nasz adres e-mail: praca[at]speakinghouse.pl. Dodaj w temacie "praca zdalna".

Obowiązki:

  • Prowadzenie indywidualnych konwersacji online zgodnie z programem Speaking House

  • Krótkie raportowanie odbytych zajęć

  • Wpisywanie odpowiednich notatek i słownictwa na platformach podczas zajęć

  • Trzymanie się harmonogramu zajęć ustalonego z uczniem i z biurem

  • Szybkie odpowiadanie na wiadomości i dotrzymywanie terminów

Czego oczekujemy:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność tłumaczenia zawiłości tego języka

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Mile widziane doświadczenie w nauczaniu

  • Dyspozycyjność w wymiarze około 10 godzin w tygodniu w godzinach porannych (7:30-10) i wieczornych (16-21)

Co oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie zawsze na czas

  • Partnerstwo i zasady fair-play w firmie

  • Elastyczny grafik

  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawym projekcie i szanse rozwoju

  • Ciekawa praca z interesującymi ludźmi :)

  • Dużą wolność w prowadzeniu zajęć

Warunki zatrudnienia oraz pełny profil naszej działalności znajdziecie na: www.speakinghouse.pl/praca Zapraszamy do współpracy!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912673339