2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdańsk
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla Lekarza Psychiatry

Wynagrodzenie

500 - 1 500 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe

Warunki pracy: 80% od kwoty wizyty dla specjalisty. System płatności z góry za wizyty co sprawia że odwołanie, bądź przełożenie terminu przez pacjenta nie może zostać wykonane na mniej niż 24h przed wizytą. Dzięki temu takie sytuacje jak nieobecność pacjenta, bądź przekładanie na mniej niż 24h nie wpływają na dochód specjalisty. Sprawia to że każda wizyta widoczna w aplikacji na telefonie na mniej niż 24h jest równoznaczna z wizytą odbytą za którą specjalista otrzyma należność. Komfortowe gabinety w sektorze prywatnym, brak kosztów po stronie specjalisty, rejestracją, obsługa bezgotówkowa, dla chętnych możliwość udziału w superwizjach grupowych z superwizorem dydaktykiem CBT(na koniec roku zaświadczenie o odbytych superwizjach). Godziny pracy dostosowane do dostępności specjalisty.

Obowiązki: konsultacje psychiatryczne pierwszorazowe i kolejne.

Telefon kontaktowy: 73*******05

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914063936