2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Dolnośląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Wrocław
  7. Lakiernik, blacharz - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dla lakiernika i pomocników w Niemczech

Wynagrodzenie

51 - 69 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

SunGroup HR Agency nr 23620 obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Lakiernik oraz pomocnik lakiernika.

Miejsce pracy: Memmingen, Bad Waldsee, Isny am Allgau, Niemcy (miejsce pracy zostaje ustalone z koordynatorem w trakcie rekrutacji).

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (8-9h dziennie) od poniedziałku do piątku.

  • Dla chętnych możliwość nadgodzin lub pracy w soboty.

  • Stawkę godzinową:

    Lakiernik: 16 euro netto/h .

    Pomocnik: 12 euro netto/h.

  • Dodatek do stawki dla osoby z własnym samochodem.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość zakwaterowania - 250 euro miesięczne (pokoje dwuosobowe bądź jednoosobowe).

  • Możliwość poboru zaliczki po dwóch tygodniach pracy.

  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Obowiązki:

  • Lakiernicy - Malowanie części nadwozia samochodów farbami na bazie wodnej za pomocą pistoletu (plastik, metal, włókno szklane).

  • Pomocnicy - Przygotowanie różnych części samochodów do malowania (gruntowanie, szlifowanie, szpachlowanie).

Oczekujemy:

  • Gotowości w pracy w systemie dwuzmianowym oraz w niektóre soboty.

  • Doświadczenia na w/w stanowisku.

  • Posiadania własnych butów ochronnych z metalowymi noskami (Oferujemy rekompensatę za koszt zakupu obuwia do 200 zł. za okazaniem dowodu zakupu).

  • Gotowości do dojazdu do miejsca pracy z kwatery komunikacją publiczną lub pieszą (dotyczy osób bez własnego samochodu).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na numery 57*******92 oraz 78*******86.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula RODO

Informuję, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: wwwsungrouphr.com. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione i przetwarzane przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 905867533