2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Olsztyn
Dodane 15 maja 2024

Praca dla kuriera kat.B |UPS|DPD| Niemcy | Nadrenia Północna-Westfalia

Wynagrodzenie

9 000 - 12 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Poszukujemy kierowców kat. B do pracy w firmie kurierskiej UPS oraz DPD.

Praca na terenie Nadrenii Północnej Westfalii.

Wspaniały zespół i fantastyczne możliwości dalszego rozwoju. Wraz ze swoimi współpracownikami będziesz podejmował wyzwania związane z naszymi dostawami, na przyszłość, która otwiera przed Tobą niewyobrażalne ścieżki.

Wynagrodzenie:

Pon. - Pt. 2100 EUR netto

Soboty dla chętnych dodatkowo 70 EUR netto

Twoje obowiązki:

- Dostarczasz oraz odbierasz paczki i inne przesyłki;

- Przyjmujesz i rozliczasz opłaty za pobraniem;

- Masz ustalony obszar dostawy;

- Twój pojazd jest dla ciebie załadowany;

Wymagania:

- Co najmniej 18 lat;

- Prawo jazdy kategorii B;

- Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego;

- Niezawodność i elastyczność;

- Umiejętności organizacyjne;

- Przyjazny wygląd - jesteś symbolem dobrej obsługi UPS i osobą pierwszego kontaktu dla swoich klientów;

Oferujemy:

- Tanie noclegi (200EUR)

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Wpłata do niemieckiego funduszu emerytalnego

- Dobrze utrzymane pojazdy

- Niemiecka umowa o pracę

- Pomoc polskiego koordynatora.

To jest wyzwanie, na które czekałeś?

W takim razie zgłoś się do nas już teraz!

Nie masz prawa jazdy? Nie ma problemu, możemy opłacić Twój kurs!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 777997339