2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Targówek
Dodane 23 maja 2024

Praca dla Kucharza na obozie harcerskim!

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dzień Dobry,

Poszukuję kucharza/kucharki do współpracy w terminie 07-27 lipca 2024 na obozie harcerskim.

Kucharzowi gwarantujemy zapewniamy wyżywienie, nocleg w warunkach harcerskich (namiot i łóżko zbudowane przez harcerzy), transport na miejsce pracy i powrót lub zwrot kosztów podróży

Zgłoszenia/CV, a także pytania proszę wysyłać na adres mailowy lub w odpowiedzi na ogłoszenie.

Wypoczynek organizowany jest przez Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Stołeczną ZHP.

Kucharz:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie 3 posiłków dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) dla ok. 180 osób

  • przygotowywanie posiłków dla osób o specjalnych dietach (wegetariańska, wegańska, bez laktozy itp.)

  • przygotowanie menu w okienkach 3 lub 4 dniowych wraz z zaopatrzeniowcem obozowym

Wymagane:

  • aktualna książeczka sanepidowska

Mile widziana:

  • komunikatywność

  • doświadczenie w gotowaniu na podobną skalę

  • wysoka samodzielność

  • umiejętność delegowania pracy

Wynagrodzenie: 8000 zł brutto

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 920354268