2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Kopernika
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla krawcowej - работа для швеи

Wynagrodzenie

3 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Kopernika

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma iFlagi (Gliwice Łabędy)  poszukuje  szwaczki  krawcowej.

OFERUJEMY umowę o pracę, wynagrodzenie minimalna krajowa  + premie za jakość i wydajność.

• Stanowisko pracy z nowymi maszynami do szycia

• Przyjazną atmosferę, praca w miłym zespole bez narzuconych ram czasowych na przerwę

• Praca od poniedziałku do piątku 6-14-ta ( jesteśmy elastyczni, możliwe inne godziny pracy)

• Możliwość pracy w nadgodzinach w tygodniu i soboty, SPECJALNA STAWKA.

• Wypłata wynagrodzenia zawsze NA CZAS!

ZAKRES ZADAŃ

• Szycie flag według wskazanego schematu, rysunku lub wzorca.

• Szycie na maszynie przemysłowej stębnówka,

• Umiejętność krojenia byłaby cennym atutem - ale nie jest to konieczne, Nauczymy.

• Pakowanie flag WYMAGANIA

• Umiejętność szycia na maszynach przemysłowych, 2 igłówka z pullerem.

• Umiejętność obsługi maszyny do szycia 1 lub 2 igłowej - Wysoka estetyka pracy

• Sumienność i dokładność

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• samodzielność

• Dobrze widziana umiejętność krojenia.

Oczekujemy osoby solidnej, bezkonfliktowej.

Mała Firma, mały zespół, dobra atmosfera i dużo pracy.

 Dzwonić 60*****74

Компания iFlagi (Гливице- Лабенды) ищет швею.

 Мы предлагаем трудовой договор, национальную минимальную заработную плату + бонусы за качество и производительность.

- Рабочая станция с новыми швейными машинами

- Дружелюбная атмосфера, работа в приятной команде без навязанных временных рамок для перерыва

- Работа с понедельника по пятницу 6-14 (мы гибки, возможны другие рабочие часы)

- Возможность работать сверхурочно в неделю и субботу, специальная ставка.

- Выплата зарплаты всегда вовремя!

ОБЪЕМ ЗАДАЧ

- Сшивание флагов по указанной схеме, чертежу или шаблону.

- Шитье на промышленной швейной машине,

- Умение резать было бы ценным активом, но это не обязательно, мы научим.

- Упаковка флагов

ТРЕБОВАНИЕ

- Способность шить на промышленных машинах, 2 иглы с пуллером.

- Умение управлять швейной машиной с 1 или 2 иглами

- Высокая эстетика работы

- Добросовестность и точность

- Хорошая организация труда

- Умение работать в команде

- Самостоятельность

- Хорошо видно умение резать.

Мы ожидаем солидного, бесконфликтного человека.

Небольшая компания, небольшая команда, хорошая атмосфера и много работы.

Пожалуйста, направьте резюме на адрес электронной почты ниже.

Позвонить 60*****74

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Kopernika
ID: 878913143