2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Drzonków
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla kierowcy samochodu dostawczego z mroźnią

Lokalizacja

Drzonków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Jesteśmy zakładem produkcyjnym specjalizującym się w wyrobach cukierniczych.

Nasze produkty dostarczamy do klientów, w różnych częściach Polski.

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy krajowego – samochód dostawczy z mroźnią.

Twój zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras.

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii.

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru.

  • Optymalne planowanie przerw w pracy.

  • Załadunek i wyładunek towaru.

  • Wykonywanie bezpiecznych transportów.

  • Kontakt z przełożonym.

  • Odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów.

  • Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie.

  • Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem.

Wymagania:

·       Prawo jazdy kat. B

·       Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych z mroźnią

·       Punktualność

·       Sprawność fizyczna

Oferujemy:

-Pracę w rozwijającej się polskiej firmie

-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (3 msc), a po okresie próbnym umowa o pracę.

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Praca 5 dni w tygodniu

-Wynagrodzenie od 4500 zł na rękę.

Prosimy o wysłanie swojego cv ze zdjęciem tylko i wyłącznie osoby zainteresowane pracą. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity:Dz.U.2002r

Nr 101, poz 926 zm.)"

Lokalizacja

Drzonków,

Lubuskie

Lubuskie, Drzonków
ID: 913687023