2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Grodków
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla kierowcy kat. B

Lokalizacja

Grodków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Fiberglass Fabrics - producent siatek z włókna szklanego i profili budowlanych z siedzibą w Grodkowie zatrudni osobę na stanowisko kierowca.

Siedziba firmy: Grodków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- załadunki i rozładunki towarów,

- dostarczanie towarów samochodem dostawczym do naszych klientów, dostawy na terenie Polski,

- konfekcjonowanie towaru według zamówień klienta.

 WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat. B,

- bardzo dobra orientacja w terenie,

- mile widziane doświadczenie, sumienność, odpowiedzialność i efektywność w działaniu.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

- wynagrodzenie z elementami premiowania,

- praca od poniedziałku do piątku.

Zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Grodków,

Opolskie

Opolskie, Grodków
ID: 780545090