2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Zielona Góra
Dodane 01 maja 2024

Praca dla Kierowcy Busa 3,5T Doskonałe Warunki 280zł Dniówka na rękę

Wynagrodzenie

6 000 - 10 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

irma Transportowa SVBL poszukuje doświadczonego kierowcy

Dniówka od 280 zł - 360 zł własna działalnośc

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

Firma SVBL, lider w branży Transportowej, poszukuje doświadczonego kierowcy, który dołączy do naszego zespołu. Realizujemy transporty międzynarodowe oraz kabotażowe na terenie Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Francji, Austrii i Czech, Szwajcarii, Liechtensteinu, Włoch, Hiszpanii

Wymagania:

- Posiadanie prawa jazdy kategorii „B”

- Doświadczenie jako kierowca w transporcie Międzynarodowym

- Znajomość wypełniania dokumentów transportowych, zapewnienie bezpieczeństwa ładunku

- Dokładność i punktualność

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Telefon firmowy z internetem

- W pełni wyposażony samochód ( samochód przypisany do kierowcy )

- Opiekę spedytora

- Praca w systemie 12 -11 dni na 3-4 dni w domu, 3/1 , 4/1 lub do uzgodnienia.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, prosimy o przesłanie swojego CV  lub skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 60*****39.

Firma SVBL to pracodawca zapewniający równe szanse. Zachęcamy osoby z doświadczeniem do ubiegania się o to stanowisko.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 893096770