2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca dla kelnerki/barmanki

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sueño, kawiarnia i restauracja znajdująca się w Kiełczowie, poszerza swój zespół!

Poszukujemy Kandydatów na Stanowisko: barman/barmanka, kelner/kelnerka

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny.

- Motywacja do nauki i rozwijania się.

- Komunikatywność i pozytywne podejście do klienta.

-Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć wyrobienia jej).

Obowiązki:

- Obsługa gości z uśmiechem i profesjonalizmem.

- Przygotowywanie napojów i potraw zgodnie z standardami lokalu.

- Praca w zespole, dbanie o czystość i porządek.

Oferujemy:

- Przyjazną atmosferę pracy.

- Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

- Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

-Cotygodniowe wypłaty

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 913611866