2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podlaskie
  6. Kelner, barman, barista - Suwałki
Dodane 21 maja 2024

Praca dla kelnera z doświadczeniem

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy Kelnera

Jesteśmy dynamiczną restauracją poszukującą doświadczonego kelnera, który będzie w stanie zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę. Jeśli masz doświadczenie w pracy jako kelner, jesteś komunikatywny/a i potrafisz działać w szybkim tempie, zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelner

  • Znajomość standardów obsługi kelnerskiej

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Zdolność pracy w zespole oraz indywidualnie

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem

Obowiązki:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie z naszymi standardami

  • Przyjmowanie zamówień i serwowanie potraw i napojów

  • Dbanie o czystość i estetykę w miejscu pracy

  • Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia płynności serwisu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Elastyczny grafik pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 858499831