2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Płońsk
Andżelika Falkiewicz
Dodane 01 maja 2024

Praca dla Inżynierów przemysłowych: Poszukujemy Talentów

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

W pracy dopadła Cię rutyna ?

Masz wykształcenie inżyniera produkcji, mechatroniki, automatyki, robotyki itp. , a pracodawca nie chce słuchać o podwyżce ?

Aplikuj! A porozmawiamy o Twojej nowej pracy.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznym środowisku, w którym innowacje są cenione.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (np. prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa).

zadania

Poszukujemy ambitnych i kreatywnych inżynierów przemysłowych, gotowych do pracy nad różnorodnymi projektami w dziedzinie produkcji i zarządzania procesami przemysłowymi. Osoby na tym stanowisku będą miały okazję współpracować z zespołem specjalistów oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania w zakładzie produkcyjnym.

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą przemysłową (np. inżynieria produkcji, mechaniczna, elektryczna, automatyczna itp.).
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku inżyniera przemysłowego.
  • Znajomość narzędzi i technologii stosowanych w przemyśle produkcyjnym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów produkcyjnych.
  • Doskonała zdolność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej.
  • Znajomość języka angielskiego.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoją karierę w dziedzinie przemysłowej, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 910841080