2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Sochaczew
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca dla instalatora - Specjalista / Pomocnik / Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

6 100 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firma Nowoczesne ciepło zatrudni do pracy monterów instalacji sanitarnych (wod/kan,co,), wentylacyjnych, klimatyzacyjnych z doświadczeniem lub bez w branży instalacyjnej. Zajmujemy się budową oraz modernizacją kotłowni(Gaz, Pompy Ciepła Panasonic, Pelet), Instalacjami Wod- Kan - C.O. w nowych budynkach.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Hydraulik / Pomocnik Hydraulika / Instalator

Jeżeli nie masz doświadczenia, a jesteś pracowity i chciałbyś zacząć pracę w naszej branży zgłoś się!

Obowiązki:

  • modernizacja i montaż C.O. i C.W.U. ogrzewania podłogowego i grzejnikowego,

  • montaż kotłów na pellet i ekogroszek,

  • montaż pomp ciepła, klimatyzacji,

  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,

Nasze Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowych,

  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej,

  • staranne wykonywanie zleconych prac instalacyjnych,

  • dbanie o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy,

  • obsługa elektronarzędzi,

  • SAMODZIELNOŚĆ w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, bądź B2B - Ty wybierasz najbardziej odpowiednią formę zatrudnienia dla siebie.

  • szkolenia - podwyższenie kwalifikacji zawodowych,

  • wyposażenie, narzędzia do pracy, odzież ochronną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.

Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie na adres email lub kontakt pod nr telefonu 7x9x4 3x9x3 3x6x3

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 912781245