2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Górczyn
Dodane 23 kwietnia 2024

praca dla instalatora/hydraulika branża sanitarna

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

WPA ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o firmie:

·        Poznań

Biuro/Magazyny ul. Kopanina 54/56 bud C

·        Praca stacjonarna (Poznań)

·        Tryb wypłaty: miesięczna

·        Atrakcyjne wynagrodzenie,

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe,

·        Karta Multisport,

·        Ubezpieczenie grupowe,

·        Prywatna opieka medyczna

Twój zakres obowiązków

·        Wykonywanie montażu instalacji rurowych (WOD / KAN / CO)

·        Wykonywanie montażu przyborów sanitarnych

·        Wykonywanie izolacji technicznych na montowanych instalacjach

·        Praca z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

·        Znajomość technik łączenia poszczególnych systemów (zaciskanie, lutowanie, gwintowanie, rowkowanie, itp)

·        Znajomość aspektów związanych z uruchamianiem instalacji sanitarnych

·        Dokładność, dbałość o estetykę

·        Zorganizowanie i systematyczność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań

·        Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

·        Umiejętność spawania rurociągów stalowych

·        Umiejętność montażu instalacji chłodniczych

Doświadczenie w montażu instalacji WOD / KAN / CO

·        Wykształcenie w zawodzie hydraulik - monter instalacji sanitarnych i wentylacyjnych

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 837355262