2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Płock
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca dla inspektora badań nieniszczących (NDT)

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IWMARK poszukuje pracownika na stanowisko inspektora badań nieniszczących przy produkcji łożysk. Praca w nowo otwartej hali na terenie Płockiego Parku Technologicznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przeprowadzanie badań wizualnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami,

- Przeprowadzanie pomiarów elementów wykorzystywanych do produkcji oraz produktów gotowych,

- Obsługa defektoskopów: do badań ultradźwiękowych i/lub magnetyczno-proszkowych,

- Nadzór nad zgodnością wytworzonych produktów ze specyfikacją techniczną,

- Przygotowanie bieżących raportów z badań,

- Realizacja procedur kontroli jakości.

WYMAGAMY:

- uprawnień do przeprowadzania badań ultradźwiękowych i/lub magnetyczno-proszkowych

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- pracę w rozwijającej się firmie,

- terminowo wypłacane wynagrodzenie,

- możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja[at]iwmark.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 912624667