2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Lubelskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Nałęczów
Dodane 20 maja 2024

Praca dla Fizjoterapeuty w domu opieki i rehabilitacji

Wynagrodzenie

4 700 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nałęczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Centrum Opieki i Rehabilitacji Pałac Nałęczów

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w komfortowym domu opieki i rehabilitacji

  • dobrze wyposażone stanowiska pracy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia

  • formę zatrudnienia, kontrakt b2b, umowa zlecenie

  • darmowe wyżywienie

Twoje zadania:

  • planowanie i samodzielne prowadzenie terapii z Pacjentami (w trybie indywidualnym i grupowym)

  • prowadzenie dokumentacji medycznej (elektroniczna dokumentacja medyczna)

  • kontrola postępów terapeutycznych

Jesteś dla nas dobrym kandydatem jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – aktualne prawo wykonywania zawodu

  • w swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów

  • czerpiesz radość płynącą z pomagania innym

  • potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety

  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę

  • lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi

Lokalizacja

Nałęczów,

Lubelskie

Lubelskie, Nałęczów
ID: 859073995