2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Bronowice
Dodane 02 maja 2024

Praca dla Fizjoterapeuty na stanowisko Trenera Personalnego EMS

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studio Treningu Personalnego Body-Up w Krakowie poszukuje młodych, pozytywnych, otwartych, i energicznych  osób  na stanowisko trener personalny EMS (elektrostymulacja mięśni).

Zadania:- Prowadzenie treningów personalnych EMS-prowadzenie treningów rehabilitacyjnych-wykonywanie terapii, masaży  - dbanie o czystość studia - realizacja zadań sprzedażowych.

Wymagania: - kursy z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii - otwartość, komunikatywność, lojalność, optymizm - chęć rozwoju zawodowego - elastyczność, dyspozycyjność, umiejetność pracy w zespole - zainteresowanie sportem oraz zdrowym stylem życia - kreatywność, umiejejwtności organizacyjne.

Chcemy, aby  Nasze Studio charakteryzowało sie profesjonalnym podejściem do klienta ale rownież miejscem gdzie oprócz treningów bedziemy sprzedawać dobra energię i pozytywne nastawienie do życia. Jeżeli lubisz i cenisz taki styl życia to koniecznie skontaktuj sie z Nami pod numer: 88*******31

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 875431074