2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Praga-Południe
Dodane 20 maja 2024

Praca dla Fizjoterapeuty

Wynagrodzenie

70 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię fizjoterapeutę w prywatnym gabinecie na Saskiej Kępie w Warszawie.

Opis stanowiska:

- Samodzielne prowadzenie pacjenta, wykonywanie terapii indywidualnych.

- Jesteśmy gabinetem fizjo ortopedycznym, chcielibyśmy rozszerzyć nasza ofertę o fizjoterapie uroginekologiczną, prosimy o zgłaszanie się osób chętnych na podjęcie wyzwania, początkowo pewnie 1-2 zmiany w tygodniu [szczegóły do ustalenia]. Z możliwością rozszerzenia grafików.

Do współpracy zapraszamy osoby, które:

- Ukończyły studia magisterskie

- konieczne jest posiadanie prawa wykonywania zawodu (PWZF).

- Chcą rozwijać się w zawodzie fizjoterapeuty.

- Szukają stałego zatrudnienia i nie boją się wyzwań.

- Podejmą współpracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej.

Oczekiwania:

- Ukończone kursy z dziedziny uroginekologii.

- Mile widziane szkolenie bądź umiejętności o tematyce pilatesu, jogi, trenera personalnego czy MTT [medyczny trening terapeutyczny] itp.

- Mile widziane dodatkowe kursy udoskonalające.

- Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

- Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

- Umiejętność samodzielnego prowadzenia dokumentacji medycznej.

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagradzania (stawki procentowe od wykonanych zabiegów).

- Pracę w zgranym zespole, dla którego fizjoterapia to nie tylko praca ale i pasja.

- Dobry dojazd do pracy, gabinet znajduje się w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy.

W treści aplikacji proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - zespół FIZJOBADER Rehabilitacja

www.fizjobader.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 919562401