2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wodzisław Śląski
Dodane 23 maja 2024

Praca dla elektryków i mechaników

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Barosz- czołowy dostawca rozwiązań w zakresie precyzyjnej obróbki CNC dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje pracowników na stanowiska: ELEKTRYK oraz MECHANIK do działu Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Podstawowy zakres obowiązków ELEKTRYK:

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami oraz elektronarzędziami.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, podstawowe informacje na temat elektryki (rozróżnianie przewodów, podłączenie gniazdek, łączników).

  • Rozumienie budowy i zasad działania urządzeń.

  • Umiejętność rysowania prostych schematów elektrycznych oraz samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie ze schematami oraz dokumentacją.

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych napraw instalacji elektrycznych.

  • Rozumowanie zasad działania czujników.

  • Naprawa elektronarzędzi.

  • Czytanie rysunków technicznych oraz umiejętność dorabiania elementów naprawczych (blachy pod czujniki, mocowania rozdzielni elektrycznych, itp.)

    Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Uprawnienia SEP 1kV.

Podstawowy zakres obowiązków MECHANIK:

  • Obsługa narzędzi mechanicznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi,

  • Samodzielna możliwość naprawy drobnych urządzeń (wymiana śrub, uszczelnień, dorabianie drobnych elementów).

  • Wymiana płynów oraz elementów eksploatacyjnych na maszynach produkcyjnych.

  • Utrzymanie czystości filtrów na maszynach oraz na stanowisku pracy.

  • Dodatkowo: rozumowanie budowy schematów hydraulicznych, pneumatycznych oraz rysunku technicznego. Prace samodzielne przy obsłudze maszyn i urządzeń (wykonywanie przeglądów okresowych). Wyobraźnia przestrzenna. Wiedza odnośnie działania siłowników, zaworów, rozdzielaczy hydraulicznych lub pneumatycznych.

Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia. Oferujemy liczne benefity pozapłacowe (multiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków) oraz premie.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 920302771