2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Prądnik Biały
Dodane 14 kwietnia 2024

Praca dla dyplomowanej asystenki stomatologicznej Kraków Prądnik Biały

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Praktyka Ortodontyczna w Krakowie poszukuje dyplomowanej asystentki stomatologicznej.

Praca do podjęcia od zaraz.

Umowa zlecenie na okres próbny (3 miesiące) z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Godziny pracy: pon., wt., czw. 14-20, śr., pt. 8-14, jedna sobota w miesiącu.

Lokalizacja: Prądnik Biały Kraków, blisko pętli tramwajowej Krowodrza Górka.

Zakres obowiązków: rejestracja pacjentów, asystowanie lekarzowi przy zabiegach z zakresu ortodoncji i stomatologii zachowawczej, sterylizacja narzędzi, dbanie o porządek w gabinecie.

Mile widziane doświadczenie w dziedzinie ortodoncji.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 911821164