2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Południe
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca dla Doświadczonego Sprzedawcy Telefonicznego

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma zajmująca się sprzedażą suplementów diety dla osób starszych, poszukuje doświadczonego Sprzedawcy Telefonicznego, który chce rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku sprzedażowym.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i realizacja celów sprzedażowych poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych.

  • Prezentowanie szerokiej oferty produktowej przekonywanie klientów do korzystania z naszych rozwiązań.

  • Doskonalenie procesów sprzedażowych i budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Dokładna dokumentacja działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność skutecznego negocjowania i przekonywania klientów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Dyspozycyjność w godzinach od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji adekwatnej do osiąganych rezultatów.

  • Możliwość rozwoju kariery w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Profesjonalne szkolenia w zakresie technik sprzedażowych oraz wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym.

  • Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko sprzedażowe.

Jeśli jesteś doświadczonym sprzedawcą z pasją do pracy i chcesz rozwijać swoją karierę w renomowanej firmie, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: rekrutacja(malpa)businessemotion.pl lub skontaktuj się telefonicznie

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią naszego sukcesu!

Zapraszamy do aplikowania osoby z doświadczeniem, które chcą kontynuować swoją karierę w sprzedaży telefonicznej i osiągać kolejne sukcesy zawodowe!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910738130