2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla Barmana w Restauracji Warszawa Wschodnia

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Myrage 2015 Sp. z o.o., sp.k  to firma działająca w branży gastronomicznej od 2012 roku. Do naszych Restauracji należą: Ćma by Mateusz Gessler, Warszawski Sen by Mateusz Gessler oraz Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler.

Firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku – barman

Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień, sporządzanie napojów z zastosowaniem różnych technik według wyznaczonych receptur, serwowanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych, posługiwanie się narzędziami i maszynami barmańskimi, dbanie o zachowanie porządku sanitarnego

Wymagania: chęć do pracy, zaangażowanie i sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie, doświadczenie w pracy w gastronomii, posiadanie badań sanepidu

Oferujemy: zatrudnienie na umowę zlecenia, dostęp do prywatnej opieki medycznej i programu sportowego, pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole, wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia, elastyczne godziny pracy

CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja[małpka]myrage2015.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 845053351