2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Częstochowa
  6. Montaż i serwis - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 11 czerwca 2024

Praca Częstochowa - Tokarz frezer

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Bilfinger Industrial Services Polska zatrudni Tokarza.

Lokalizacja: Rudniki (gm. Rędziny)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie elementów na podstawie rysunku technicznego

  • dobór narzędzi pracy i parametrów skrawania

  • organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze o specjalności obróbki skrawaniem

  • doświadczenie na stanowisku Tokarz lub Tokarz/frezer

  • umiejętność pracy na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia + atrakcyjny system premiowy

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny

  • Dofinansowanie urlopu i wyjazdów wakacyjnych dla dzieci

  • Możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 919979914