2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Kraków
  7. Cukiernik, piekarz - Mistrzejowice
Dodane 23 maja 2024

Praca cukiernik kawiarnia

Lokalizacja

Kraków, Mistrzejowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby z zamiłowaniem do cukiernictwa. Mile widziane doświadczenie w branży.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od dwóch lat. Zajmujemy się zarówno produkcją jak i sprzedażą naszych wyrobów w lokalu. Realizujemy także indywidualne zamówienia na torty, słodkie stoły, ciasta i desery. Nasz zespół składa się z młodych, zmotywowanych pracowników. Cenimy sobie pracę w miłej i bezstresowej atmosferze. Staramy się nieustannie rozwijać i wprowadzać nowości. Dlatego też, jeśli masz głowę pełną pomysłów i nie boisz się wprowadzać ich w życie, to miejsce właśnie dla ciebie.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie ciast, deserów zgodnie z recepturami

- Kreatywne dekorowanie gotowych wyrobów

- Proponowanie nowych przepisów

- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- Dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

- posiadanie książeczki sanepidowskiej

- Zaangażowanie w prace

- Dobra komunikacja z zespołem

- Elastyczność i dostosowanie się do zmieniających się warunków pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Mistrzejowice
ID: 920467371