2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Żeromin
Grupa SuperDrob i CPF Poland
Dodane 23 kwietnia 2024

PRACA - CPF Culinar -Spec. Technolog ds. wdrożeń produktów - Żeromin

Lokalizacja

Żeromin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

SPECJALISTA/SPECJALISTKA TECHNOLOG DS. WDROŻEŃ PRODUKTÓW

Miejsce pracy: Żeromin (gmina Tuszyn)

Główne zadania:

  • Przygotowywanie receptur, wzorów i prób produktów, nowych propozycji produktowych oraz dokumentacji technologicznej;

  • Czynny udział w rozwoju kategorii Ryby i Owoce Morza w aspekcie wdrożeń;

  • Nadzór nad wdrożeniem produktów.

Nasze oczekiwania:

  • Studia wyższe z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka, chemii, biotechnologii lub pokrewne;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na w/w lub pokrewnym stanowisku;

  • Znajomość Prawa Żywnościowego oraz wymagań dotyczących etykietowania;

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Umiejętność współpracy i komunikacji z osobami na różnych szczeblach w organizacji.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,

  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żeromin,

Łódzkie

Łódzkie, Żeromin
ID: 910575319