2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Grunwald
Dodane 15 kwietnia 2024

praca Call Center, od 6 maja

Wynagrodzenie

27,70 - 30,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA KONSULTANT TELEFONICZNY

start pracy od 15 maja, natomiast w indywidualnych przypadkach jest możliwość szybszego rozpoczęcia pracy ;)

Poszukujesz interesującej pracy?

Czy praca w miłej atmosferze jest dla Ciebie ważna?

Jesteś osobą komunikatywną?

Jeśli odpowiedziałeś tak x3, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Twój zakres obowiązków:

· telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży;

· wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu;

· badanie potrzeb klientów indywidualnych;

· współpraca przy ciekawych projektach.

Nasze wymagania:

· Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

· podstawowa znajomość obsługi komputera;

· dobra dykcja;

· samodzielność w działaniu i nastawienie na cel;

· mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta.

Opis:

·          Praca w stałych godzinach (jedna zmiana + wolne weekendy);

·          lokalizacja: ul. Sieradzka;

·          praca od zaraz;

·          Medicover;

·          konkursy;

·          rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911868760