2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mińsk Mazowiecki
Dodane 12 kwietnia 2024

PRACA Brygadzista/ Kierownik robót wodno- kanalizacyjnych

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana działająca na terenie Woj. Mazowieckiego – siedziba Mińsk Mazowiecki, w branży wodno- kanalizacyjnej poszukuje do swojego zespołu kierownika robót bądź brygadzistę z doświadczeniem do nadzorowania prac zewnętrznych wodno- kanalizacyjnych.

Kierownik robót/ Brygadzista robót zewnętrznych instalacji sanitarnych

Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu zewnętrznych sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych

  • nadzorowanie pracy monterów

  • organizowanie pracy zespołu

  • ustalanie zadań dla monterów

  • przygotowywanie raportów przerobowych niezbędnych do rozliczeń częściowych

  • weryfikacja materiałów do inwestycji i koordynowanie dostaw

Nasze wymagania:

  • umiejętność czytania projektu technicznego

  • odpowiedzialność

  • dobra organizacji pracy

  • samodzielność w pracy, umiejętność podejmowania decyzji w trakcie montażu

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E, C, C+E)

  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu przedmiarów

  • doświadczenie w budowie sieci wodno- kanalizacyjnych wraz z przyłączami

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

CV prosimy wysłać za pośrednictwem OLX

Więcej informacji pod numerem telefonu: 7 3 4 4 9 0 2 5 0 / 7 8 9 1 4 9 4 0 7

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 909635370