2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Miękinia
Dodane 23 maja 2024

Praca - brukarz - praca od zaraz !

Lokalizacja

Miękinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma drogowa z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonego brukarza. Jeśli jesteś osobą z pasją do tworzenia estetycznych i trwałych nawierzchni, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

-pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

-wszystkie niezbędne narzędzia i wyposażenie

-możliwy transport{zależny od lokalizacji - do ustalenia]

Wymagania:

-doświadczenie w zawodzie brukarza

-precyzja i dbałość o szczegóły

-zdolność do pracy zespołowej

-sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Obowiązki:

-układanie kostki brukowej i krawężników

-przygotowanie podłoża pod nawierzchnie brukowe

-obsługa maszyn i narzędzi brukarskich

-wykonywanie prac zgodnie z projektem i standardami jakości

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny. Na wszystkie pytania odpowiem. Praca od zaraz - zapraszamy !

Lokalizacja

Miękinia,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Miękinia
ID: 920360718