2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Czosnów
Oazis Park Servis
Dodane 24 maja 2024

Praca blacharz w warsztat auto / Ищем рихтовщика

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czosnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Автоцентр Oazis Park Service открывает вакансию рихтовщика легковых автомобилей с опытом работы (обязательно).

Обязанности: профессионализм, разборка сборка автомобиля, рихтовка, сварка

Новая современная мастерская с передовым оборудованием, теплое помещение с кухней, чай кофе! Польский язык знать не обязательно! Хорошие условия труда

Официальное трудоустройство. Карта побыту

Режим работы с 8 00 до 18 00. пн-пт ( редко субботы )

Автоцентр находится 12 км от Варшавы (Czosnów) Звоните!

Autocentrum Oazis Park Service otwiera ofertę pracy na blacharza samochodów osobowych z doświadczeniem (obowiązkowe).

Zakres obowiązków: fachowość, demontaż i montaż samochodów, prostowanie, spawanie Nowy nowoczesny warsztat z zaawansowanym sprzętem, ciepła sala z kuchnią, kawa i herbata!

Dobre warunki pracy

Oficjalne

Godziny otwarcia: 8 00 do 18 00. Pon.-pt. (rzadko soboty)

Autocentrum zlokalizowane jest 12 km od Warszawy (Czosnów) Zadzwoń!

Lokalizacja

Czosnów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Czosnów
ID: 904921312