2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tanibórz
Dodane 09 czerwca 2024

Praca Biurowo - Magazynowa

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tanibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Tomjack poszukuje pracownika magazynowo - biurowego .

Miejsce pracy - Tanibórz w systemie jednej zmiany- 8-16

Twój zakres obowiązków:

  • pakowanie materiałów reklamowych;

  • realizacja załadunków oraz rozładunków;

  • dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru;

  • obsługa urządzeń magazynowych oraz biurowych;

  • zarządzanie stanem magazynowym;

  • inwentaryzacja magazynu;

    Nasze wymagania :

  • znajomość gospodarki magazynowej;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość;

  • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office) i urządzeń biurowych;

  • prawo jazdy Kat. B (doświadczenie w prowadzeniu busa);

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych

Wartość wynagrodzenia od 4300 brutto. Ostateczna wysokość pensji zależała będzie od doświadczenia kandydata

Wymagana jest biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Preferowane osoby z doświadczeniem zawodowym na podobnych stanowiskach.

Lokalizacja

Tanibórz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tanibórz
ID: 919423551