2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca biurowa w salonie sprzedaży Dekorama Wrocław

Wynagrodzenie

4 870 - 6 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy osobę do pracy w nowo powstałym salonie sprzedaży rolet , żaluzji , firan i zasłon Dekorama Polska.

Osoby studiujące stawka od 29 zł/ h + premia miesięczna

Nasze oczekiwania:

• łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowy relacji z klientem

• znajomość obsługi komputera + Excel - WARUNEK KONIECZNY

• minimalne doświadczenie w obsłudze klienta

Zakres obowiązków:

• aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta

• dbanie o dobry wizerunek salonu sprzedaży

• doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów

Oferujemy:

• wynagrodzenie podstawowe z wysokim systemem premiowym

• przyjazną atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

• szkolenie produktowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 905273721