2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 01 maja 2024

Praca Biurowa w Prospero Ubezpieczenia i Finanse

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Spośród ofert wszystkich dostępnych w Polsce Towarzystw ubezpieczeniowych wybieramy najlepsze rozwiązania dla klientów.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Specjalista do spraw ubezpieczeń:

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa Klientów telefoniczna oraz osobista

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych głównie majątkowych

  • Rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje

  • Dodatkowe premie uznaniowe indywidualne jak i zespołowe

  • Bazę klientów... posiadamy w opiece ok 15 000 Klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w ubezpieczeniach minimum 1,5-2 roku

  • Wzorcowa umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Prawdziwa sumienność i dokładność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Determinacja w realizacji założonych celów oraz terminowość

Dołącz do nas!

Rozpatrzymy tylko wybrane CV

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat zapraszamy na naszą stronę internetową: https:/www.UbezpieczeniaProspero.pl

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 885923600