2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabierzów
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca biurowa w firmie transportowej

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma transportowa zatrudni osoby do biura .

1 etat: praca 2 zmianowa

Obowiązki:

  • komplementacja i obróbka dokumentów transportowych

  • pomoc przy pracach księgowych

  • wymagane doświadczenie w pracy biurowej

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • podstawowa obsługa komputera

Praca od 8-21 zmiany 8-16 , 13-21

1 miesiąc umowa zlecenie, następnie umowa na czas określony (3 miesiące), kolejna umowa o pracę na czas nieokreślony.

2 etat:

Obowiązki:

  • wystawianie i obróbka dokumentów księgowych przede wszystkim zagranicznym kontrahentom (wystawianie faktur, wymagane doświadczenie minimum 2 letnie)

  • dobra znajomość języka angielskiego

Praca od 8-16.

Atrakcyjne zarobki . Praca od zaraz.

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 712501524