2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Białostoczek
Dodane 17 kwietnia 2024

praca biurowa w firmie budowlanej

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma działająca w branży budowlanej w zakresie obsługi inwestycji budowlanych zatrudni pracownika do pracy w biurze

Kogo szukam?

Pracownika administracyjno-biurowego -Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i dokładną, to praca dla Ciebie!

Co będziesz robić?

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej

  • Prowadzenie kalendarza firmowego

  • Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Prowadzenie korespondencji z inwestorami

  • Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją firmy

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców

  • Obsługę urządzeń biurowych (np. kserokopiarki, drukarki, skanera)

  • Obsługę poczty elektronicznej

  • Wykonywanie ofert, wysyłanie zamówień

  • Współpraca w realizacji płatności i faktur

  • Wsparcie w przygotowaniu rozliczeń

  • Prowadzenie profili społecznościowych

  • Tworzenie treści na stronę www

  • Realizację innych prac biurowych zleconych przez przełożonego

Czego wymagam?

  • Dobra organizacja pracy i umiejętności planowania zadań

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Dobra znajomość programów biurowych,

  • Umiejętność pracy w „chmurze”

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywanie powierzonych działań

  • Lekkie pióro i dbałość o język;

  • Kreatywność, inicjatywa i proaktywna postawa

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość branży technicznej oraz znajomość procesów budowlanych

  • Umiejętność szybkiego i skutecznego reagowania na zmieniające się okoliczności

Co OFERUJĘ?

  • Elastyczny dobór godzin pracy

  • 3 miesięczny okres próbny umowa zlecenie

  • Po okresie próbnym umowa o pracę

  • Pracę w spokojnej i cichej atmosferze

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia Kandydata

  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy

  • Możliwość wykonywana części zadań w systemie pracy zdalnej

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 912483045