2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Janowice
Dodane 27 maja 2024

Oferta pracy w ogrodnictwie/szkółka roślin bonsai – atrakcyjne warunki

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

BUKI Szkółka Roślin od 1937 roku

Ogrody Japońskie & Bonsai

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa z powodzeniem na rynku już od trzech pokoleń. Z początku, celem było założenie szkółki drzew owocowych, które z czasem przekształciło się w kompleksową szkółkę roślin ozdobnych, by móc dostosować się do wszystkich miłośników zieleni. Z myślą o najbardziej wymagających klientach, na przestrzeni lat stale pogłębialiśmy naszą pasję i wiedzę do roślin poprzez liczne kursy i staże, w tym wieloletni staż w Japonii z zakresu sztuki Bonsai oraz ogrodów Japońskich.

Jeżeli, tak jak my kochasz połączenie roślin i estetyki w niebanalny sposób, to ta oferta jest dla Ciebie.

Co posiadamy?

  • najwyższej jakości kwalifikowany materiał roślinny

  • wiele egzemplarzy roślin z możliwością transportu

  • doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu i kompleksowym wyposażeniu ogrodów

  • Bonsai, materiał roślinny do tworzenia bonsai, akcesoria oraz warsztaty

  • studio ceramiki artystycznej, tworzenie własnych donic do bonsai

Co oferujemy?

  • miłą atmosferę, gdzie relacje pomiędzy pracownikami są dla nas ważne

  • stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o prace/zlecenie)

  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • wypłaty tygodniowe

  • rabat pracowniczy na wszystkie produkty

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • wiedzę o ogrodnictwie w zakresie podstawowym i zaawansowanym (sztuka Bonsai)

  • szkolenia i warsztaty sztuki Bonsai oraz aranżacji ogrodów

    Jakich osób szukamy?

  • Zaangażowanych oraz sumiennych

  • Lubiących kontakt z naturą

  • Gotowych do pracy w trybie zmianowym – w dni robocze, mile widziane soboty

  • Chętnych do zdobywania nowej wiedzy,

Jaki jest Twój zakres obowiązków?

  • praca w punkcie sprzedaży roślin

  • układanie, komponowanie i organizacja roślin

  • przesadzanie, przycinanie, podlewanie, pielęgnacja roślin, plewienie

  • dbałość o estetykę miejsca pracy

  • dążenie do wyznaczonych celów

(Zakres w/w obowiązków, oczywiście jest zależny od stażu pracy i tempa przyswajania nowej wiedzy)

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy :)

Zapraszamy do kontaktu

Mariusz Fołda

IBUKI

ul. Janowicka 191

43-512 Janowice, śląskie

tel. 50*******38

www.ogrodyjaponskie.com.pl

Lokalizacja

Janowice,

Śląskie

Śląskie, Janowice
ID: 901993418