2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Janów Lubelski
Dodane Dzisiaj o 09:23

Praca Biurowa staż z późniejszym zatrudnieniem

Lokalizacja

Janów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmę na Staż z późniejszym zatrudnieniem do Biura Ubezpieczeń w Janowie Lubelskim.

Oferuję:

  • Staż 6 miesięcy, a po okresie stażu zatrudnienie na 6 miesięcy na podstawie Umowy o Pracę z możliwością przedłużenia.

  • Pracę stacjonarną w Biurze.

  • Uzyskanie uprawnień Komisji Nadzoru Finansowego na koszt Pracodawcy.

  • Praca od poniedziałku piątku oraz wybrane soboty.

  • Pakiet autorskich szkoleń wprowadzających w specyfikę Pracy.

  • Służbowy telefon i laptop.

Oczekuję:

  • Zarejestrowania w UP Janów Lubelski jako osoba bezrobotna.

  • Wykształcenia minimum średniego.

  • Niekaralności

  • Znajomości obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym.

  • Dokładności, terminowości oraz zdolności analitycznego myślenia.

  • Kompetencji miękkich czyli umiejętności poprawnej komunikacji, skuteczności w działaniu oraz utrzymania więzi z Klientem.

Zakres obowiązków:

  • Szkolenia zapoznające ze specyfiką Firmy w okresie Stażu.

  • Obsługa Klienta, przez okres stażu pod nadzorem innego pracownika. W okresie zatrudnienia samodzielnie.

  • Przygotowywanie ofert Ubezpieczeń.

  • Kontakt z Klientem w Biurze oraz tel/e-mail.

  • Pozyskiwanie Klientów.

  • Inne czynności biurowe według zaleceń.

Rozpatrujemy CV włącznie ze zdjęciem w formacie PDF. Swoje CV należy przesłać przez formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Janów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Janów Lubelski
ID: 908127328