2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Otwock
Dodane 14 maja 2024

Praca biurowa, sprzedaż części, motocykli i quadów

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy firmą, która zajmuje się serwisem, sprzedażą quadów i motocykli oraz części.

Szukamy osoby do pracy biurowej - sprzedaż przez system SUBIEKT.

Główne obowiązki:

  • kontakt z klientem

  • odpisywanie na wiadomości oraz kontakt telefoniczny

  • wstawianie faktur zakupowych oraz wystawianie faktur sprzedażowych

  • dobór części pod zamówienie klienta

Wszystkiego nauczymy, mile widziane znajomość i zainteresowanie motoryzacją oraz prawo jazdy kat. B.

Praca od pon. - wt. 9:00-17:00, sob. 10:00-14:00

ODPOWIEMY NA WYBRANE ZGŁOSZENIA.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 918242380