2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Osowa
Dodane 03 maja 2024

PRACA BIUROWA - Specjalista ds. administracji sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hey,

jeżeli lubisz pracę biurową , chcesz się rozwijać w różnych obszarach specjalizacji i mieć realny wpływ na rozwój firmy to świetnie trafiłeś ! Dołącz do Naszego zespołu , poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracji sprzedaży

Zakres obowiązków:

·         Współtworzenie  narzędzi wspierających realizację celów sprzedażowych,

·         Współpraca z producentami oraz działem handlowym w zakresie koordynowania promocji sprzedażowych , rozliczanie oraz raportowanie,

·         Wsparcie przy organizacji szkoleń dla kontrahentów ,

·         Kontakt z klientami biznesowymi,

·         Zarządzanie stronami internetowymi, Social media,

·         Nadzór nad tworzonymi treściami, monitorowanie ruchu czy reagowanie na bieżące problemy

·         Koordynacja procesów sprzedażowych e-commerce

Nasze oczekiwania:

·         Wykształcenie minimum średnie ( mile widziane wyższe najlepiej kierunkowe )

·         Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz narzędzi do tworzenia grafik

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

·         Dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność i sumienność,

·         Wysoka kultura osobista

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·         Kreatywność

·         Umiejętność tworzenia kampanii Google Ads

Oferujemy:

·         Ciekawą, stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji w branży,

·         Po okresie próbnym umowę o prace

·         Pakiet wstępnych oraz uzupełniających szkoleń wewnętrznych

·         Pracę w miłej atmosferze,

·         Stanowisko pracy stacjonarne Gdańsk Osowa w dniach pn-pt 08:30 – 16:30·

       Czekamy na Ciebie :) TEAM PDD

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 914680410