2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chabówka
Dodane 10 maja 2024

Praca Biurowa, praca administracyjna

Lokalizacja

Chabówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osoby do pracy biurowej w Naszym salonie sprzedaży w Chabówce.

Wymagane doświadczenie w obsłudze Klienta oraz pracy biurowej.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert dla klienta,

  • obsługa klienta,

  • obsługa podstawowych programów Office,

  • organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja.

  • prowadzenie korespondencji mailowej,

Konieczna dobra organizacja pracy, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków oraz dyspozycyjność . Gwarantujemy dobre wynagrodzenie oraz umowę o pracę. Informacji udzielę telefonicznie 50*****31

Lokalizacja

Chabówka,

Małopolskie

Małopolskie, Chabówka
ID: 904126350