2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 08 maja 2024

Praca Biurowa Obsługa Klienta

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z branży narzędziowej Technic Solutions S.C. poszukuje osoby na stanowisko pracownik biurowy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wprowadzanie dokumentów do systemu, obsługę klienta, przygotowywanie ofert w obszarze profesjonalnych elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, materiałów ściernych i chemii technicznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wprowadzanie faktur,

Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,

Prowadzenie negocjacji cenowych,

Koordynacja procesu realizacji zamówienia,

Serwis i doradztwo dla pozyskanych klientów,

WYMAGAMY:

Umiejętności budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientami,

Silnej orientacji na cel,

Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

Umiejętności organizacji pracy własnej,

Samodzielności,

Entuzjazmu i inicjatywy w działaniu.

Znajomość pakietu office,

Znajomość Comarch Optima (opcjonalnie) lub innych programów gospodarki magazynowej.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę (lub na umowie B2B).

Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + motywujący system premii),

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

Samodzielność w realizacji wyznaczonych celów,

Telefon służbowy.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Technic Solutions S.C. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 916966437