2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Zduńska Wola
Dodane 14 maja 2024

Praca biurowa - młodszy referent ds. rozliczania czasu pracy kierowców

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma LACUS sp. z o.o., zajmująca się obsługą administracyjną firm transportowych, poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko:

młodszy referent ds. rozliczania czasu pracy kierowców.

Opis stanowiska:

- kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy,

- weryfikacja przesyłanych przez klienta danych,

- wprowadzanie danych do branżowego programu oraz do arkusza Excel,

- przeliczanie ewidencji czasu pracy w branżowym programie,

- przekazywanie klientowi kompletu danych rozliczeniowych,

- w późniejszym etapie zatrudnienia również analiza raportów eksportowanych z programu.

Pierwszy etap zatrudnienia będzie polegał na pracy kierowanej, wsparciu pracowników działu i nauce. Po zapoznaniu się ze specyfiką pracy oraz właściwym wprowadzaniu danych, kolejny etap będzie pracą samodzielną.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze etatu,

- pracę stacjonarną,

- stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

- niezbędne oprogramowanie,

- szkolenia,

- wsparcie zespołu.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki ekonomika, rachunkowość, administracja itp.,

- zdolność analitycznego myślenia,

- zdolność szybkiego uczenia się,

- energia i zapał,

- obsługa komputera i pakietu Office (przede wszystkim arkusz kalkulacyjny Excel),

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz działania wielokierunkowego,

- zdolność priorytetyzacji zadań,

- mile widziane doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy kierowców,

- dodatkowym atutem będzie znajomość branży transportowej lub spedycyjnej,

- mile widziana znajomość podstaw rachunkowości oraz zagadnień kadrowych.

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 918241469