2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Ropczyce
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca biurowa - magazynowa, sprzedaż internetowa

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca magazynowo-biurowa w firmie zajmującej się sprzedażą internetową.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 15:00.

Forma zatrudnienia:

  • staż z urzędu pracy (powiat ropczycko-sędziszowski)

Zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień hurtowych oraz detalicznych, przygotowywanie paczek do wysyłki,

  • przyjmowanie dostaw,

  • pomoc w przygotowaniu ofert sprzedaży,

  • dbałość o towar, powierzony sprzęt i materiały.

Wymagania:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • prawo jazdy kat. B,

  • biegła obsługa komputera,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dobra organizacja pracy.

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 912381828