2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olesno
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca biurowa I Olesno I BDO I Pracownik biurowy

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na pełny etat w Oleśnie (Świercze) na stanowisku administracyjno-biurowym.

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur

  • bieżące prace administracyjne

  • obsługa programu księgowego

  • korespondencja

  • obsługa wagi najazdowej

  • znajomość systemu BDO oraz j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • punktualność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • praca od godziny 7 do 15 od poniedziałku do piątku

  • umowa na pełny etat

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i umiejętności

CV proszę wysyłać poprzez OLX

Jeżeli, zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

Jeżeli, chciałbyś by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Państwa danych osobowych będzie X-MET Adrian Janoszek z siedzibą w m. Świercze, ul. Weselna 5. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

Lokalizacja

Olesno,

Opolskie

Opolskie, Olesno
ID: 908902195