2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Junikowo
Dodane 15 maja 2024

Praca biurowa dla studenta od zaraz

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Transpost Logistyka z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kaczej 17/1, poszukuje kandydata (status studenta) do pracy na stanowisko pracownika Techniczno-biurowego, chętnie osoby z pierwszym doświadczeniem w biurze lub do przyuczenia

Opis stanowiska:

  • wsparcie Dyrektora Operacyjnego w codziennych obowiązkach

  • zamawianie części samochodowych i innych materiałów w zależności od bieżących potrzeb (przyda Ci się wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów, części samochodowych itp)

  • wprowadzanie danych do systemu,

  • załatwianie spraw służbowych w terenie,

  • drobne prace naprawcze, renowacyjne,

  • sporadyczne zastępowanie kierowców podczas ich nieobecności (dodatkowo płatne)

  • inne prace zlecone przez przełożonego .

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat B, mile widziane z kat.C

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów,

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

  • Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

  • Dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania, sumienności w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres email

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transpost Logistyka z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kaczej 17/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Transpost Logistyka z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kaczej 17/1 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 907672101