2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 29 maja 2024

Praca biurowa/Asystent Działu Handlowego

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukujemy studenta/-tki do pomocy w dziale handlowym/administracyjnym w wymiarze 1/2 etatu, z możliwością rozszerzenia na cały etat.

Jesteśmy małą firmą rodzinną zajmującą się telekomunikacją.

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie ofert

-sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem

-prowadzenie dokumentacji magazynowej

-wystawianie faktur

-przygotowywanie dokumentacji sprzętu DEMO (wypożyczenia)

-zamawianie kuriera

-prowadzenie ewidencji usług telekomunikacyjnych

-przygotowywanie raportów/zestawień

-wsparcie pracowników działu sprzedaży w przygotowaniu udziału w targach, konferencjach i organizacji podróży służbowych

-wsparcie działu sprzedaży w pracach biurowych

-prowadzenie różnego typu ewidencji

-archiwizacja dokumentacji

Wymagania :

-znajomość MS Excel, MS Word

-dociekliwość i skrupulatność

-wysoko rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-znajomość angielskiego na poziomie min. B1

-status studenta

Oferujemy:

-pracę w wymiarze ½ etatu w biurze na warszawskim Ursynowie, ul. Poloneza

-wynagrodzenie 2500 zł brutto za pół etatu

-możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918489577