2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wolsztyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca biurowa - asystent/asystentka projektanta

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Szanowni Państwo,

                poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/asystentki projektanta drogowego w biurze projektowym w Wolsztynie (ul. 5 Stycznia).

                W głównej mierze chcemy, aby w zakresie obowiązków znalazło się tworzenie części opisowych projektów i dokumentów koniecznych dla prowadzenia procesu tworzenia dokumentacji budowlanej.

Jeżeli jesteś absolwentem/absolwentką kierunku ochrona środowiska, gospodarka przestrzenna, budownictwo, inżynieria środowiska – jest to niewątpliwie Twój atut dla podjęcia tego stanowiska, jednak nie jest to warunek konieczny – najważniejsza jest chęć nauki, poznawania nowych rzeczy.

Wymagania:

- znajomość pakietów MS-Office (Word, Excel),

- oferujemy naukę programu typu CAD – chcemy abyś pod naszym nadzorem uczył/uczyła się wykonywać rysunki dokumentacji technicznej projektów,

- mile widziana znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego oraz procesów powstawania i uzgadniania dokumentacji projektowej (brzmi skomplikowanie, ale pamiętaj, będziesz z nami ciągle w kontakcie, będziemy Ci wszystko tłumaczyć),

- NIE JEST koniecznym posiadanie uprawnień budowlanych ani doświadczenie w branży budownictwa.

Zakres obowiązków:

- udział przy wykonywaniu kart informacyjnych, operatów wodnoprawnych dla inwestycji drogowych

- udziału w wizjach terenowych przy inwentaryzacji przyrodniczej,

- udział przy opracowywaniu dokumentacji projektowej w zakresie branży drogowej,

- redagowanie pism do urzędów, wypełnianie wniosków wg przygotowanych wzorów,

- wydruk rysunków i części składowych dokumentacji,

- kompletowanie dokumentacji wg ustalonych wzorów,

- udział w spotkaniach koordynacyjnych,

- sporządzanie opisów technicznych, przedmiarów i kosztorysów wg ustalonych wzorów

Zakres czasowy pracy:

40 godzin pracy tygodniowo - umowa na pełen etat (8-mio godzinny dzień pracy) – możliwe zmniejszenie wymiaru czasu pracy zależnie od potrzeb pracownika. Możliwość rozpoczęcia pracy od razu po zakończeniu rekrutacji lub w zależności od innych zobowiązań pracownika w ustalonym terminie.

Najpierw proponujemy okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas określony, następnie umowa na czas nieokreślony

Wynagrodzenie:

Proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności, wstępny zakres 4.300 – 4.700 zł brutto

Forma rekrutacji:

Prosimy o przesłanie CV przez OLX Lub na adres mailowy (podanie adresu mailowego w prywatnej wiadomości).

Mile widziany również list motywacyjny.

Na aplikacje czekamy do dnia 6 maja 2024.

Prosimy o dodanie klauzuli RODO w CV "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 913614427