2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Marki
Dodane 15 maja 2024

Praca biurowa 1/2 etatu dla studentki

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Marki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę uczącą się wieczorowo lub studentkę studiów zaocznych, która nie ukończyła 25 roku życia do pracy w biurze w firmie Fabryka 99 sp. z o.o. Elastyczny czas pracy, do uzgodnienia. 24 godziny tygodniowo pomiędzy 9:00 a 15:00. Po wdrożeniu możliwość częściowo pracy zdalnej.

Praca od 3 czerwca.

Zakres obowiązków:

  • obsługa bieżąca zamówień od klientów

  • przygotowanie zamówień do fakturowania

  • wystawianie faktur

Wymagania:

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL

  • dokładność

  • mile widziana znajomość programu magazynowego oraz do wystawiania faktur

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 918495381