2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 27 maja 2024

Praca Barman/Barmanka w Klubie ASAP na Browarach Warszawskich

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASAP CLUB, nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miejsce na mapie Warszawy, poszukuje do swojego zespołu energicznych i profesjonalnych Barmanów/Barmanek. Jesteśmy zlokalizowani w sercu dzielnicy Wola, na terenie prestiżowych Browarów Warszawskich, gdzie łączymy nocne życie z kulturą miejską.

Oferujemy:

  • Stawkę 28,10 zł netto na godzinę.

  • Pracę w jednym z najciekawszych miejsc w Warszawie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do możliwości kandydata.

  • Procent od utargu

  • Napiwki

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Postawa otwarta i kulturalna, umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość trendów w branży barmańskiej oraz umiejętność przygotowania szerokiej gamy drinków.

  • Dyspozycyjność, szczególnie w weekendy i wieczorami.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów zgodnie z najwyższymi standardami.

  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

  • Dbałość o pozytywne wrażenia i satysfakcję gości.

  • Aktywne uczestnictwo w życiu klubu i pomoc w organizacji wydarzeń.

Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie dobre relacje z ludźmi, potrafisz tworzyć niezapomnianą atmosferę i chcesz być częścią wyjątkowego miejsca, zapraszamy do aplikowania!

Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu w ASAP CLUB!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 921170016