2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Świnoujście
Dodane 22 maja 2024

Praca Barman/Barmanka

Lokalizacja

Świnoujście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W konceptualnym barze Pijana Wiśnia, gdzie ludzie gromadzą się, by delektować się najlepszą lwowską wiśniówką, tworzymy silny zespół, pełen entuzjazmu i energii! Poszukujemy barmana/barmankę, który/która lubi wiśnie tak samo jak my!

Dołącz do naszego zespołu i razem twórzmy niezapomniane wydarzenia i emocje dla naszych klientów!

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków barmana obejmuje przede wszystkim obsługę klientów, co oznacza serdeczne przyjęcie gości, przyjmowanie zamówień, doradzanie w wyborze. Barman musi także zarządzać gotówką i transakcjami, obsługując kasę fiskalną oraz terminal płatniczy, dokonując rozliczeń z klientami, wystawiając paragony i faktury, a także odpowiadając za stan kasy i rozliczenia na koniec zmiany. Dbałość o atmosferę baru to kolejny obowiązek, który obejmuje kreowanie przyjaznej i zachęcającej atmosfery.

Utrzymanie czystości w miejscu pracy jest nie mniej ważne, dlatego barman powinien dbać o mycie szkła, barowych narzędzi i powierzchni roboczych, regularne sprzątanie baru oraz dbanie o higienę.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Status ucznia / studenta mile widziany

  • Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta w przyjazny sposób

  • Zdolność do pracy w stresujących sytuacjach i zarządzanie wieloma zamówieniami jednocześnie

  • Gotowość do pracy w zmianowych systemach pracy, w tym wieczorami i weekendami

To oferujemy

  • Interesującą pracę w przyjaznym, kreatywnym i zainspirowanym zespole profesjonalistów

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

  • Pracę w dużej sieci, która ma już ponad 60 placówek w 10 krajach świata

  • 26zł/h netto

  • Elastyczny grafik

  • Praca na umowie zlecenia

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 867385995