2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Kraków
  7. Pracownik restauracji fast-food - Mistrzejowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Bafra Kebab

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Mistrzejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z otwarciem jednego z pierwszych punktów gastronomicznych Bafra Kebab w Krakowie poszukujemy Pracownika.

Nie wymagamy doświadczenia – nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Wystarczy, że przyniesiesz zapał, pozytywne podejście i chęć do nauki!

Stanowisko: Pracownik Punktu Gastronomicznego Bafra Kebab - Kraków

Obowiązki:

  • Przygotowywanie pysznych posiłków

  • Obsługa klienta i kaso-terminala

  • Zachowanie czystości na punkcie

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik, dopasowany do Twoich potrzeb

  • Wynagrodzenie: 27,70zł - 32,00 zł/h brutto (uzależnione od Twoich umiejętności i zaangażowania)

  • Umowa zlecenie/umowa o pracę

  • Premia uznaniowa za Twoją efektywną pracę

  • Stałe i jasne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego

  • Codzienny posiłek z naszej oferty

Wymagamy:

  • Chęci do pracy i odpowiedzialnego podejścia

  • Posiadania książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny. Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu i odkryj świat smaków razem z nami!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Mistrzejowice
ID: 910461974